DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Kozłowski Waldemar Sylwester
Św. Szczepana, Raszyn, AW
28 maja 1987 r., Kard. Józef Glemp, AW
05 maja
magister, PWTW, teologia moralna,
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Lubania, Diec. Łowicka, 29.05.1987 –15.06.1988
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Radzymin, 15.06.1988 – 22.06.1993
wikariusz, NMP Matki Pięknej Miłości, Warszawa-Tarchomin (Poraje), 22.06.1993 – 22.06.1996
wikariusz, Św. Feliksa z Kantalicjo, Warszawa-Marysin Wawerski, 22.06.1996 – 24.06.1999
wikariusz, Św. Stanisława BM, Nowe Załubice, 18.06.2002 – 20.06.2003
wikariusz, MB Anielskiej, Warszawa-Radość, 20.06.2003 – 01.07.2005
wikariusz, Podwyższenia Krzyża Świętego, Dąbrówka, 01.07.2005 –15.07.2007
rezydent, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno, 15.07.2007 – 27.08.2014
rezydent, Św. Wojciecha BM, Wiązowna, od 27.08.2014
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
kapelan, Siostry Loretanki (Loretto), 24.06.1999 –18.06.2002
kapelan, Mazowiecki Szpital Bródnowski, 15.07.2007 – 27.08.2014