DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Kozłowski Marek
25 maja 1996 r., Bp Kazimierz Romaniuk
25 kwietnia
magister, PWTW, teologia moralna,
wikariusz, Najświętszego SPJ, Warszawa-Falenica, 28.06.1996 – 01.07.1999
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Ząbki, 01.07.1999 – 29.06.2002
wikariusz, MB Królowej Polski, Warszawa-Anin, 29.06.2002 – 01.07.2005
wikariusz, MB Loretańskiej, Warszawa-Praga, 01.07.2005 – 01.07.2007
wikariusz, Św. Marii Magdaleny, Warszawa-Ugory, 01.07.2007 – 28.06.2008
wikariusz, MB Częstochowskiej, Zielonka, 28.06.2008 – 24.04.2015
proboszcz, NMP Królowej, Józefów k. Legionowa, od 24.04.2015
dekanalny wizytator katechetyczny, Dekanat Aniński, 01.09.2003 – 30.06.2004
dekanalny duszpasterz rodzin, Dekanat Tarchomiński, od 17.02.2016