DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Kozera Krzysztof
Św. Wawrzyńca DM, Wilków, Diec. Łowicka
18 maja 1991 r., Kard. Józef Glemp, AW
25 lipca
magister, PWTW, historia Kościoła,
wikariusz, MB Częstochowskiej, Józefów, 19.05.1991– 30.06.1994
wikariusz, MB Częstochowskiej, Wołomin, 30.06.1994 – 26.06.1998
wikariusz, Św. Marka Ew., Warszawa-Targówek, 26.06.1998 – 29.06.2002
wikariusz, MB Królowej Polskich Męczenników, Warszawa-Grochów, 29.06.2002 – 01.07.2007
wikariusz, Św. Michała Arch., Warszawa-Grodzisk, 01.07.2007 – 04.07.2009
wikariusz, Św. Wacława, Warszawa-Gocławek, 04.07.2009 – 01.09.2013
wikariusz, Chrystusa Króla, Warszawa-Targówek, 01.09.2013 – 01.07.2014
administrator, Narodzenia Pańskiego, Jasienica, 01.07.2014 – 27.07.2014
proboszcz, Narodzenia Pańskiego, Jasienica, od 27.07.2014
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
dekanalny duszpasterz rodzin, Dekanat Tłuszcz, od 17.02.2016
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2015