DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Kowalczyk Jakub
03 czerwca 2006 r., Abp Sławoj Leszek Głódź
06 maja
magister, PWTW, teologia, 2006
studia podyplomowe, UKSW, bioetyka i prawo medyczne, 2010 – 2011
studia doktoranckie, UKSW, teologia moralna; bioetyka, 2011– 2015
licencjat, UKSW, teologia moralna, 2013
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Duczki, 04.06.2006 –19.06.2008
rezydent, Św. Jakuba Ap., Warszawa-Tarchomin, 29.08.2009 – 26.08.2016
wikariusz, Św. Izydora, Marki, od 26.08.2016
kapelan, DPS im. Św. Józefa (Hetmańska), 19.06.2008 – 29.08.2009
kapelan, ZOL im. Sue Ryder SPZOZ, 29.08.2009 – 26.08.2016
moderator diecezjalny, Domowy Kościół Ruchu Światło-Życie, od 16.11.2015