DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Kowalczyk Grzegorz
13 maja 2000 r., Bp Kazimierz Romaniuk
12 marca
magister, PWTW, historia Kościoła, 2000
studia podyplomowe, UMK, zabytkoznawstwo i konserwatorstwo sztuki kościelnej, od 01.10.2009
wikariusz, Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki, 13.05.2000 – 20.06.2003
wikariusz, Św. Feliksa z Kantalicjo, Warszawa-Marysin Wawerski, 20.06.2003 – 01.02.2006
administrator, Narodzenia Pańskiego, Warszawa-Witolin, 09.01.2015 – 01.07.2015
proboszcz, Narodzenia Pańskiego, Warszawa-Witolin, od 01.07.2015
administrator, Ośrodek Charytatywno-Opiekuńczy Caritas (Słupno), 01.02.2006 – 20.07.2008
mieszkaniec, DKE im. Kard. Kakowskiego, 20.07.2008 –18.01.2015
przewodniczący, Komisja ds. Sztuki i Budownictwa Kościelnego, od 27.08.2008
koordynator diecezjalny, Kościelna Służba Porządkowa „Totus Tuus”, od 18.02.2015
członek, Rada Fundacji „Razem dla młodych”, od 30.11.2015
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2010