DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Kosewski Maciej
14 czerwca 2003 r., Bp Kazimierz Romaniuk
14 maja
magister, PWTW, teologia dogmatyczna,
licencjat, UKSW, teologia fundamentalna,
wikariusz, Św. Antoniego z Padwy, Mińsk Mazowiecki, 28.06.2003 – 01.07.2007
wikariusz, Narodzenia NMP, Warszawa-Płudy, 01.07.2007 – 01.07.2009
rezydent, Narodzenia NMP, Warszawa-Płudy, 01.07.2009 – 29.08.2011
wikariusz, Narodzenia NMP, Warszawa-Płudy, 29.08.2011– 28.08.2012
wikariusz, Św. Patryka, Warszawa-Gocław, 28.08.2012 – 26.08.2016
wikariusz, Św. Faustyny, Warszawa-Bródno, od 26.08.2016
diecezjalny moderator kół rodzinnych, Żywy Różaniec, od 17.06.2016