DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Kopytko Edward
Św. Teresy od Jezusa, Wilno, A-diec. Wileńska (Litwa)
30 maja 1993 r., Kard. Audrys Juozas Bačkis, A-diec. Wileńska (Litwa)
13 października
ex universa, Wileńskie Seminarium Duchowne Św. Józefa, 1993
wikariusz, Św. Pawła Ap., Wisaginas, A-diec. Wileńska (Litwa), 01.06.1993 – 08.06.1995
proboszcz, Św. Anny, Jaszuny, A-diec. Wileńska (Litwa), 08.06.1995 – 27.06.1999
proboszcz, Świętej Trójcy, Rudniki, A-diec. Wileńska (Litwa), 08.06.1996 – 27.06.1999
wikariusz, Św. Jana Kantego, Legionowo, 27.06.1999 – 24.06.2004
proboszcz, MB Częstochowskiej, Starogród, 24.06.2004 – 29.08.2009
proboszcz, Przemienienia Pańskiego, Szewnica, od 29.08.2009
inkardynacja, z A-diec. Wileńskiej, 06.06.2002
dekanalny duszpasterz rodzin, Dekanat Jadowski, 01.09.2011–17.02.2016