DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Kopczyński Tadeusz
Narodzenia NMP, Młodzieszyn, Diec. Łowicka
20 maja 1989 r., Kard. Józef Glemp, AW
28 października
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Kazimierza Królewicza, Kobyłka-Stefanówka, 21.05.1989 – 22.06.1993
wikariusz, MB Loretańskiej, Warszawa-Praga, 22.06.1993 – 20.06.1997
wikariusz, Św. Izydora, Marki, 20.06.1997 –18.06.1998
rezydent, Św. Michała Arch., Warszawa-Grodzisk, 18.06.1998 –18.06.2002
wikariusz, Św. Michała Arch., Warszawa-Grodzisk, 18.06.2002 – 20.06.2003
wikariusz, MB Loretańskiej, Foxfield, A-diec. Denver (USA), 20.06.2003 – 01.07.2006
wikariusz, Św. Elżbiety Anny Seton, Fort Collins, A-diec. Denver (USA), 01.07.2006 – 01.07.2009
wikariusz, Św. Piotra, Greeley, A-diec. Denver (USA), 01.07.2009 – 01.07.2011
wikariusz, Bł. Jana XXIII, Fort Collins, A-diec. Denver (USA), od 01.07.2011
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
inkardynacja, A-diec. Denver (USA), z DWP, 20.11.2013