DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Kopczyński Andrzej
Narodzenia NMP, Młodzieszyn, Diec. Łowicka
02 czerwca 1985 r., Kard. Józef Glemp, AW
16 maja
magister, PWTW, teologia,
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Kamieńczyk, 15.05.1985 –15.06.1988
wikariusz, Św. Antoniego z Padwy, Mińsk Mazowiecki, 15.06.1988 – 22.06.1992
proboszcz, Przemienienia Pańskiego, Tłuszcz, 27.02.1999 – 09.06.2007
proboszcz, Miłosierdzia Bożego, Ząbki, od 09.06.2007
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
diecezjalny duszpasterz młodzieży, 22.06.1992 – 27.02.1999
koordynator, Zespół Koordynujący Formację Permanentną Duchowieństwa, 01.10.1992 –19.08.1998
diecezjalny duszpasterz akademicki, 18.02.1997 – 27.02.1999
administrator, Ośrodek DA „Arka”, 18.02.1997 – 27.02.1999
członek z nominacji, Rada Kapłańska, 28.06.2002 – 29.09.2005
członek, Kolegium Konsultorów, od 28.06.2002
dziekan, Dekanat Tłuszcz, 25.03.2003 – 01.07.2007
dekanalny wizytator katechetyczny, Dekanat Tłuszcz, 25.03.2003 – 01.07.2007
członek z wyboru, Rada Kapłańska, od 15.06.2009
wicedziekan, Dekanat Zielonkowski, 01.10.2014 – 25.09.2015
dziekan, Dekanat Zielonkowski, od 25.09.2015
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 25.03.2004
kanonik honorowy, Kapituła Kolegiacka, od 24.12.2014