DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Konkol Zdzisław
Św. Leona Wielkiego, Wejherowo, A-diec. Gdańska
20 maja 1989 r., Kard. Józef Glemp, AW
28 listopada
magister, PWTW, prawo kanoniczne, 1989
licencjat, PWTW, teologia pastoralna, 1999
studia doktoranckie, Uniwersytet Papieski Jana Pawła II (Kraków), prawo kanoniczne, 1999 – 2001
licencjat, Uniwersytet Papieski Jana Pawła II (Kraków), prawo kanoniczne, 2002
wikariusz, MB Anielskiej, Konstancin-Jeziorna-Skolimów, AW, 21.05.1989 – 29.08.1990
wikariusz, Św. Antoniego z Padwy, Mińsk Mazowiecki, 29.08.1990 – 22.06.1995
wikariusz, Świętej Trójcy, Kobyłka, 22.06.1995 – 01.06.1997
wikariusz, Św. Józefa Oblubieńca NMP, Legionowo, (DW-P, Ordynariat Polowy WP), 01.06.1997 – 28.10.1999
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Warszawa-Targówek, 28.10.1999 – 31.07.2004
proboszcz, Św. Mateusza Ap. i Ew., Warszawa-Białołęka, 31.07.2004 – 26.06.2009, organizator parafii, budowniczy kaplicy i plebanii
proboszcz, Św. Jana Chrzciciela i Św. Wojciecha BM, Poświętne, 26.06.2009 –17.08.2016
proboszcz, MB Częstochowskiej, Otwock-Świder, 17.08.2016 – 01.07.2017
proboszcz, Przemienienia Pańskiego, Szewnica, od 01.07.2017
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
notariusz, Sąd Metropolitalny, 18.09.2002 – 23.10.2008
obrońca węzła małżeńskiego, Sąd Metropolitalny, 23.10.2008 –12.2014