DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Kołoniecki Leszek
Św. Anny, Piaseczno, AW
27 maja 1965 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
03 czerwca
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Bartłomieja Ap., Żelechlinek, Diec. Łowicka, 28.05.1965 –15.06.1966
wikariusz, Św. Zygmunta, Słomczyn, AW, 15.06.1966 – 01.06.1967
wikariusz, Św. Jana Kantego, Legionowo, 01.06.1967 –10.06.1968
wikariusz, Św. Jadwigi Śląskiej, Milanówek, AW, 10.06.1968 – 02.06.1969
wikariusz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 02.06.1969 –10.06.1972
wikariusz, Św. Stanisława BM, Warszawa-Wola, AW, 10.06.1972 – 05.06.1973
wikariusz, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno, 05.06.1973 – 08.06.1974
wikariusz, Dzieciątka Jezus, Warszawa-Żoliborz, AW, 08.06.1974 –10.06.1977
wikariusz, Św. Józefa Oblubieńca NMP, Legionowo, (DW-P, Ordynariat Polowy WP), 10.06.1977 – 01.10.1978
administrator, Św. Józefa Oblubieńca NMP, Legionowo, (DW-P, Ordynariat Polowy WP), 01.10.1978 – 01.06.1984
proboszcz, Św. Józefa Oblubieńca NMP, Legionowo, (DW-P, Ordynariat Polowy WP), 01.06.1984 – 20.09.1991
proboszcz, MB Królowej Pokoju, Bydgoszcz, Ordynariat Polowy WP, 20.09.1991– 01.03.1993
proboszcz, MB Ostrobramskiej, Warszawa-Bemowo, Ordynariat Polowy WP, 28.04.1994 – 01.02.1996
proboszcz, Św. Józefa Oblubieńca NMP, Legionowo, (DW-P, Ordynariat Polowy WP), 31.01.1996 – 31.05.2002
mieszkający na terenie, Miłosierdzia Bożego, Legionowo, 09.06.2002 –11.06.2006
proboszcz, Wniebowzięcia NMP, Chotomów, 11.06.2006 – 30.06.2017
mieszkający na terenie, Miłosierdzia Bożego, Legionowo, od 01.07.2017
dziekan, Pomorski Okręg Wojskowy, 20.09.1991– 01.03.1993
referent ds. duszpasterstwa wojskowego, Kuria Polowa WP, 01.03.1993 – 28.04.1994
dziekan, Warszawski Okręg Wojskowy, 28.04.1994 – 30.05.1998
kanclerz, Kancelaria Kurii Polowej WP, 01.10.1998 – 30.06.2001
urlop, Ordynariat Polowy WP, pobyt na emeryturze wojskowej, 09.06.2002 –14.06.2005
inkardynacja, Ordynariat Polowy WP, z AW, 20.11.2002
urlop, pobyt na emeryturze wojskowej, 14.06.2005 –11.06.2006
inkardynacja, z Ord. Polowego, 14.06.2005
Kapelan honorowy Jego Świątobliwości, 21.02.1994