DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Knych Marek Adam
Przemienienia Pańskiego, Podgrodzie, Diec. Tarnowska
22 maja 1993 r., Bp Kazimierz Romaniuk
25 kwietnia
magister, PWTW, historia Kościoła,
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Jadów, 30.06.1993 – 28.06.1996
wikariusz, Św. Patryka, Warszawa-Gocław, 28.06.1996 – 30.06.2000
wikariusz, Św. Wacława, Warszawa-Gocławek, 30.06.2000 – 28.06.2003
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Warszawa-Saska Kępa, 28.06.2003 – 04.07.2010
proboszcz, Św. Jadwigi, Warszawa-Pelcowizna, 04.07.2010 – 21.04.2013