DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Kloch Zbigniew
22 maja 1993 r., Bp Kazimierz Romaniuk
17 marca
magister, PWTW, teologia moralna,
wikariusz, Św. Kazimierza Królewicza, Kobyłka-Stefanówka, 23.05.1993 – 28.06.1996
wikariusz, Najczystszego Serca Maryi, Warszawa-Grochów, 28.06.1996 – 20.06.1997
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Otwock, 20.06.1997 – 24.06.1999
wikariusz, Św. Ap. Jana i Pawła, Warszawa-Gocław, 24.06.1999 –18.06.2002
wikariusz, Najświętszego SPJ, Warszawa-Falenica, 18.06.2002 – 03.07.2004
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Wieliszew, 03.07.2004 – 28.06.2008
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Jadów, 28.06.2008 – 28.08.2011
wikariusz, NMP Matki Kościoła, Marki, 28.08.2011– 29.11.2014
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Kałuszyn, 29.11.2014 – 01.07.2015
proboszcz, MB Loretańskiej, Kuligów, od 01.07.2015