DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Klepacki Kazimierz
Św. Wawrzyńca, Dolistowo, A-diec. Białostocka
16 czerwca 1974 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
04 marca
magister, UKSW, nauki nad rodziną,
wikariusz, Św. Marii Magdaleny, Łęki Kościelne, Diec. Łowicka, 17.06.1974 – 20.05.1975
wikariusz, Św. Wojciecha BM, Biała Rawska, Diec. Łowicka, 20.05.1975 – 20.05.1978
wikariusz, Św. Stanisława BM, Siennica, 20.05.1978 – 25.05.1979
wikariusz, Św. Michała Arch., Nowy Dwór Mazowiecki, 25.05.1979 –10.03.1983
wikariusz, Najświętszego SPJ, Warszawa-Falenica, 10.03.1983 –15.06.1985
wikariusz, Św. Wawrzyńca DM, Kutno, Diec. Łowicka, 15.06.1985 – 25.06.1987
wikariusz, Św. Bartłomieja Ap., Żelechlinek, Diec. Łowicka, 25.06.1987 –15.06.1989
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Budziszewice, Diec. Łowicka, 15.06.1989 –19.08.1991
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Kałuszyn, 19.08.1991– 22.06.1992
wikariusz, Świętej Trójcy, Kołbiel, 22.06.1992 – 22.06.1994
proboszcz, NMP Królowej, Józefów k. Legionowa, 22.06.1994 – 22.06.2005
proboszcz, Św. Ap. Piotra i Pawła, Wola Rasztowska, 22.06.2005 – 01.03.2015
proboszcz, Wniebowzięcia NMP, Kamieńczyk, od 01.03.2015
podział diecezji, z AW, 25.03.1992