DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Kinowski Andrzej
Najświętszego Zbawiciela, Warszawa-Śródmieście, AW
24 maja 1990 r., Kard. Józef Glemp, AW
30 listopada
magister, PWTW, pedagogika,
studia podyplomowe, Instytut Pastoralno-Liturgiczny, KUL, 2002 – 2005
licencjat, Instytut Pastoralno-Liturgiczny, KUL, 2005
wikariusz, Niepokalanego Poczęcia NMP, Nieporęt, 21.06.1990 – 30.06.1994
wikariusz, Św. Michała Arch., Nowy Dwór Mazowiecki, 30.06.1994 – 26.06.1998
wikariusz, MB Królowej Polskich Męczenników, Warszawa-Grochów, 26.06.1998 – 29.06.2002
wikariusz, NMP Matki Pięknej Miłości, Warszawa-Tarchomin (Poraje), 29.06.2002 – 21.02.2007
proboszcz, Chrystusa Miłosiernego, Zabraniec, 21.02.2007 – 29.08.2010
proboszcz, MB Różańcowej, Szaróweczka, Diec. Kamieniecko-Podolska (Ukraina), od 07.10.2010
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
prezes, Parafialny Klub Sportowy AGAPE (Białołęka), 2003 – 2011
zastępca członka, Rada Kapłańska, 29.09.2005 –15.06.2009
spowiednik, WSD DW-P, 10.11.2006 – 29.08.2010
członek z wyboru, Rada Kapłańska, 15.06.2009 – 29.08.2010
członek, Kolegium Konsultorów, 15.09.2009 – 29.08.2010