DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Kijek Janusz Henryk
Św. Piusa V, Dęblin, Diec. Siedlecka
06 czerwca 1971 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
21 listopada
magister, UKSW, teologia ogólna,
wikariusz, MB Anielskiej, Konstancin-Jeziorna-Skolimów, AW, 07.06.1971– 05.06.1973
wikariusz, Św. Wawrzyńca DM, Sochaczew, Diec. Łowicka, 05.06.1973 – 08.06.1974
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Otwock, 08.06.1974 –15.05.1976
wikariusz, Św. Kazimierza, Pruszków, AW, 15.05.1976 – 03.06.1978
wikariusz, Św. Małgorzaty DM, Łomianki, AW, 03.06.1978 –18.06.1979
wikariusz, Imienia NMP, Warszawa-Międzylesie, 18.06.1979 –10.06.1983
wikariusz, Św. Józefa Oblubieńca NMP, Warszawa-Ursus, AW, 10.06.1983 – 02.01.1984
wikariusz, Wniebowstąpienia Pańskiego, Warszawa-Ursynów, AW, 02.01.1984 –16.06.1986
wikariusz, Św. Marii Magdaleny, Warszawa-Ugory, 16.06.1986 – 07.01.1992
rezydent, Świętej Rodziny, Warszawa-Zacisze, od 07.01.1992
podział diecezji, z AW, 25.03.1992