DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Kietliński Krzysztof
28 maja 1988 r., Kard. Józef Glemp, AW
25 lipca
magister, PWTW, teologia moralna, 1988
licencjat, PWTW, teologia moralna, 1992
studia doktoranckie, Wydział Teologiczny UKSW, teologia moralna, 1994 – 2000
doktor, UKSW, teologia moralna, 2000
doktor habilitowany, UKSW, teologia moralna, 2010
wikariusz, Świętej Trójcy, Strzelce, Diec. Łowicka, 15.06.1988 –15.06.1989
wikariusz, Św. Wojciecha BM, Wiązowna, 15.06.1989 – 27.06.1992
wikariusz, MB Królowej Polski, Jabłonna, 27.06.1992 – 30.06.1994
wikariusz, MB Zwycięskiej, Warszawa-Rembertów, 30.06.1994 – 26.06.1998
wikariusz, Narodzenia Pańskiego, Warszawa-Witolin, 26.06.1998 – 30.06.2001
wikariusz, Chrystusa Króla, Warszawa-Targówek, 30.06.2001– 29.06.2002
rezydent, Bożego Ciała, Warszawa-Kamionek, 29.06.2002 – 20.07.2008
rezydent, Św. Wincentego à Paulo, Otwock, 20.07.2008 – 06.07.2013
proboszcz, NMP Matki Kościoła, Sulejówek, od 10.08.2016
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
wykładowca, WSD DW-P, teologia moralna, od 10.02.2001
wykładowca, UKSW, teologia moralna, od 01.10.2001
asystent diecezjalny, Akcja Katolicka, 01.11.2007 –17.11.2014
profesor nadzwyczajny, UKSW, od 2013
dziekan, Dekanat Stanisławowski, 21.10.2013 –10.08.2016
wicedziekan, Dekanat Sulejówek, od 11.10.2016
kanonik honorowy, Kapituła Konkatedralna, od 23.12.2013