DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Kazulak Stanisław Euzebiusz
Narodzenia Św. Jana Chrzciciela, Leszno k. Błonia, AW
24 maja 1964 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
08 maja
magister, UKSW, teologia moralna,
wikariusz, Św. Mikołaja, Dobre, 25.05.1964 – 26.06.1965
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Kałuszyn, 26.06.1965 –10.06.1968
wikariusz, Najświętszego SPJ, Warszawa-Falenica, 10.06.1968 –10.03.1970
wikariusz, Św. Jadwigi Śląskiej, Milanówek, AW, 10.03.1970 –16.06.1973
wikariusz, Św. Stanisława BM, Warszawa-Wola, AW, 16.06.1973 –15.05.1976
wikariusz, Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Warszawa-Tamka, AW, 15.05.1976 – 24.07.1979
wikariusz, Św. Józefa Oblubieńca NMP, Warszawa-Koło, AW, 24.07.1979 – 28.12.1982
administrator, Narodzenia Pańskiego, Jasienica, 23.12.1982 – 30.03.1988, organizator parafii, budowniczy kościoła i plebanii
proboszcz, Narodzenia Pańskiego, Jasienica, 30.03.1988 –17.06.2006
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
mieszkaniec, DKE im. Kard. Kakowskiego, 17.06.2006 – 29.08.2009
dyrektor, DKE im. Kard. Kakowskiego, 16.12.2006 – 31.12.2008
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 28.11.1994
kanonik honorowy, Kapituła Kolegiacka, 05.04.2007 – 2016
kanonik emerytowany, Kapituła Kolegiacka, od 2016