DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Kazimieruk Wiesław Jan
Narodzenia NMP, Motwica, Diec. Siedlecka
02 czerwca 1990 r., Bp Jan Mazur, Diec. Siedlecka
09 grudnia
studia, KUL, liturgika, 1993 –1998
magister, KUL, liturgika, 1995
studia uzupełniające, Anselmianum, liturgika, 1998 –1999
doktor, KUL, liturgika, 1998
studia, Uniwersytet Ludwika Maksymiliana (Monachium), liturgika, 2002 – 2003
doktor habilitowany, UKSW, liturgika, 2015
wikariusz, Św. Zygmunta, Łosice, Diec. Siedlecka, 1990 –1993
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela, Parczew, Diec. Siedlecka, 1999 – 2000
mieszkający na terenie, Wszystkich Świętych, Warszawa-Śródmieście, AW, 2009 – 2010, urlop habilitacyjny
wikariusz, Narodzenia NMP, Warszawa-Płudy, 29.08.2010 – 06.07.2013
administrator, Najświętszego SPJ, Warszawa-Falenica, 06.07.2013 –10.10.2016
proboszcz, Najświętszego SPJ, Warszawa-Falenica, od 10.10.2016
wykładowca, Instytut Teologiczny w Siedlcach, liturgika, 1999 – 2009
prefekt, III LO im. Stanisława Staszica w Siedlcach, 2000 – 2002
wykładowca, WSD Diec. Siedleckiej, liturgika, 2003 – 2009
dyrektor, Wydział Duszpasterski Kurii Siedleckiej, 2003 – 2006
rektor, WSD Diec. Siedleckiej, 2006 – 2009
wykładowca, WSD DW-P, liturgika, od 01.10.2012
inkardynacja, z Diec. Siedleckiej, 07.10.2016