DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Kasprzak Marek
27 maja 1979 r., Bp Jerzy Modzelewski, AW
25 kwietnia
magister, PWTW, historia sztuki,
wikariusz, Św. Floriana Męczennika, Mogielnica, AW, 28.05.1979 –10.08.1980
wikariusz, Św. Józefa Robotnika, Sochaczew, Diec. Łowicka, 10.08.1980 –10.06.1983
wikariusz, Św. Mikołaja Bp, Grójec, AW, 10.06.1983 –16.06.1986
wikariusz, Św. Feliksa z Kantalicjo, Warszawa-Marysin Wawerski, 16.06.1986 –10.06.1987
wikariusz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 10.06.1987 – 21.06.1990
wikariusz, Zesłania Ducha Świętego, Warszawa-Piaski, AW, 21.06.1990 –19.08.1991
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Warszawa-Saska Kępa, 19.08.1991– 30.06.1995
wikariusz, Św. Ap. Jana i Pawła, Warszawa-Gocław, 30.06.1995 – 26.07.1995
proboszcz, MB Różańcowej, Wielgolas, 26.07.1995 – 24.06.1999
proboszcz, Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Mrozy, 24.06.1999 – 07.12.2008
proboszcz, Św. Stanisława BM, Siennica, od 07.12.2008
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
diecezjalny duszpasterz kolejarzy, 01.08.1999 – 07.12.2008
dziekan, Dekanat Siennicki, od 07.12.2008
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2009
kanonik honorowy, Kapituła Kolegiacka, od 24.12.2015