DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Kaściński Rafał Zbigniew
14 czerwca 2003 r., Bp Kazimierz Romaniuk
20 listopada
magister, PWTW, teologia moralna,
wikariusz, Niepokalanego Serca Maryi, Otwock-Śródborów, 28.06.2003 – 01.07.2005
wikariusz, MB Częstochowskiej, Otwock-Świder, 01.07.2005 – 29.08.2009
wikariusz, MB Anielskiej, Warszawa-Radość, 29.08.2009 – 26.08.2015
wikariusz, Św. Jana Kantego, Legionowo, 26.08.2015 – 26.08.2016
wikariusz, Św. Patryka, Warszawa-Gocław, od 26.08.2016