DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Karolak Grzegorz Andrzej
Wniebowzięcia NMP, Krośniewice, Diec. Łowicka
24 maja 1990 r., Kard. Józef Glemp, AW
12 marca
magister, PWTW, liturgika, 1990
wikariusz, Świętej Trójcy, Latowicz, 21.06.1990 – 06.03.1991
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Kamieńczyk, 06.03.1991– 27.06.1992
wikariusz, MB Częstochowskiej, Zielonka, 27.06.1992 – 28.06.1996
wikariusz, Chrystusa Króla, Warszawa-Targówek, 28.06.1996 – 20.06.1997
proboszcz, Zesłania Ducha Świętego, Padre Bernardo, Diec. Luziânia (Brazylia), 20.06.1997 –10.10.2001
rezydent, MB Częstochowskiej, Zielonka, 10.10.2001– 28.06.2003
wikariusz, MB Częstochowskiej, Zielonka, 28.06.2003 – 01.07.2007
wikariusz, MB Królowej Polski, Warszawa-Anin, 01.07.2007 –18.01.2009
proboszcz, Św. Stanisława BM, Ostrów, 18.01.2009 – 06.07.2013
proboszcz, Miłosierdzia Bożego, Rudzienko, 06.07.2013 –13.03.2016
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
diecezjalny duszpasterz rodzin, Diec. Luziânia (Brazylia), 1997 – 2001
kapelan, Zakład Karny (Białołęka), od 13.03.2016