DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Kaniewski Paweł Waldemar
Św. Tomasza Ap., Dzierżenin, Diec. Płocka
12 czerwca 1966 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
05 maja
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Michała Arch., Puszcza Mariańska, Diec. Łowicka, 13.06.1966 – 01.06.1967
wikariusz, Św. Marii Magdaleny, Łęki Kościelne, Diec. Łowicka, 01.06.1967 – 22.02.1968
wikariusz, Św. Wawrzyńca DM, Kutno, Diec. Łowicka, 22.02.1968 – 22.10.1971
wikariusz, Św. Kazimierza, Pruszków, AW, 22.10.1971–10.06.1972
wikariusz, Św. Feliksa z Kantalicjo, Warszawa-Marysin Wawerski, 10.06.1972 – 05.06.1973
wikariusz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 05.06.1973 – 20.05.1975
wikariusz, Św. Marii Magdaleny, Warszawa-Wawrzyszew, AW, 20.05.1975 –15.05.1976
wikariusz, MB Loretańskiej, Warszawa-Praga, 15.05.1976 –17.06.1977
wikariusz, Św. Jozafata, Warszawa-Powązki, AW, 05.12.1981–13.06.1984
wikariusz, Św. Wojciecha BM, Maków, Diec. Łowicka, 13.06.1984 –12.11.1985
proboszcz, NMP Jasnogórskiej, Stachlew, Diec. Łowicka, 12.11.1985 –10.06.1987
proboszcz, MB Częstochowskiej, Starogród, 10.06.1987 –18.03.1988
rezydent, Przemienienia Pańskiego, Grodzisk Mazowiecki-Łąki, AW, 18.03.1988 –19.09.1989
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Warszawa-Targówek, 19.09.1989 – 22.06.1994
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Legionowo, 22.06.1994 –13.06.1997
administrator, Św. Jana Chrzciciela, Miąse, 13.06.1997 – 02.02.1999, organizator parafii
proboszcz, Św. Jana Chrzciciela, Miąse, 02.02.1999 – 26.03.2003
kapelan, Cmentarz Północny, 17.06.1977 – 05.12.1981
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
mieszkaniec, DKE w Otwocku, od 27.03.2003