DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Kania Stanisław
18 maja 1991 r., Kard. Józef Glemp, AW
08 maja
ex universa, PWTW, 1991
magister, Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica (Płock), pedagogika, 10.04.2002
wikariusz, Św. Wojciecha, Warszawa-Wola, AW, 19.05.1991–19.08.1991
wikariusz, Świętej Trójcy, Kołbiel, 19.08.1991– 21.06.1994
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Otwock, 21.06.1994 – 22.06.1996
wikariusz, Świętej Trójcy, Latowicz, 22.06.1996 – 20.06.1997
wikariusz, Podwyższenia Krzyża Świętego, Dąbrówka, 20.06.1997 – 20.06.2000
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Sulejówek-Miłosna, 20.06.2000 – 20.06.2003
wikariusz, MB Częstochowskiej, Wołomin, 20.06.2003 – 01.07.2007
rezydent, Wniebowzięcia NMP, Chotomów, 01.07.2007 – 06.08.2011, skierowanie do tworzenia osrodka duszpasterskiego w Rajszawie
administrator, Św. Andrzeja Boboli, Rajszew, 01.07.2007 –18.05.2013, organizator parafii, budowniczy kościoła i plebanii
proboszcz, Św. Andrzeja Boboli, Rajszew, od 18.05.2013
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
zastępca członka, Rada Kapłańska, 29.09.2005 –15.06.2009
wicedziekan, Dekanat Legionowski, 15.06.2009 –15.06.2012
wicedziekan, Dekanat Nowodworski, od 24.12.2012