DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Kamola Tomasz Jacek
15 czerwca 2002 r., Bp Kazimierz Romaniuk
magister, PWTW, prawo kanoniczne, 2002
licencjat, UKSW, teologia dogmatyczna, 2007
szkolenie, Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych (Wrocław), 2011
wikariusz, Św. Stanisława BM, Siennica, 29.06.2002 – 28.06.2005
wikariusz, Imienia NMP, Warszawa-Międzylesie, 28.06.2005 – 01.07.2006
wikariusz, Św. Wita, Karczew, 01.07.2006 – 29.08.2010
wikariusz, Najczystszego Serca Maryi, Warszawa-Grochów, 29.08.2010 – 27.08.2014
kapelan, Centrum Zdrowia Dziecka (Międzylesie), 29.06.2005 – 30.06.2006