DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Kamiński Józef
Przemienienia Pańskiego, Poświętne, Diec. Łomżyńska
02 sierpnia 1959 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
19 marca
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Mikołaja Bp, Grójec, AW, 03.08.1959 –10.06.1961
wikariusz, Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Otwock-Świder, 10.06.1961– 01.06.1963
wikariusz, Św. Wawrzyńca DM, Kutno, Diec. Łowicka, 01.06.1963 –11.06.1965
wikariusz, Bożego Ciała, Warszawa-Kamionek, 11.06.1965 –16.11.1972
administrator, Bożego Ciała, Warszawa-Kamionek, 08.04.1970 – 29.12.1970
proboszcz, Św. Andrzeja Ap., Brzozów, Diec. Łowicka, 16.11.1972 –15.06.1985
wikariusz, MB Częstochowskiej, Wołomin, 15.06.1985 – 01.09.1986, delegowany do tworzenia nowego ośrodka duszpasterskiego w Wołominie
proboszcz, MB Królowej Polski, Wołomin, 01.09.1986 –15.07.2012, organizator parafii, budowniczy kościoła i plebanii
rezydent, MB Królowej Polski, Wołomin, od 15.07.2012
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
członek z wyboru, Rada Kapłańska, 04.05.1992 – 27.06.1997
dziekan, Dekanat Wołomiński, 01.08.1999 – 01.07.2009
kanonik honorowy, Kapituła Kolegiacka, 24.12.1992 – 25.12.1999
kanonik gremialny, Kapituła Kolegiacka, 24.12.1997 – 25.12.1999
kanonik gremialny, Kapituła Katedralna, 25.12.1999 – 2009
kanonik emerytowany, Kapituła Katedralna, od 2009
Kapelan honorowy Jego Świątobliwości, 15.09.2011