DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Kalisiak Robert
30 maja 1998 r., Bp Kazimierz Romaniuk
07 czerwca
magister, PWTW, historia Kościoła, 1998
licencjat, PWTW, historia Kościoła, 1999
wikariusz, Św. Marcina i Mikołaja, Kuflew, 26.06.1998 – 01.07.1999
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela, Józefów-Michalin, 01.07.1999 – 30.06.2000
pomagający duszpastersko, Św. Hieronima, Warszawa-Stara Miłosna, 30.09.2002 – 28.06.2003
rezydent, Św. Michała Arch., Warszawa-Grodzisk, 24.02.2008 – 05.07.2009, delegowany do tworzenia ośrodka duszpasterskiego na osiedlu Lewandów
proboszcz, MB Loretańskiej, Kuligów, 05.07.2009 – 01.07.2015
proboszcz, MB Częstochowskiej, Otwock-Świder, 01.07.2015 –17.08.2016
proboszcz, Św. Jana Chrzciciela i Św. Wojciecha BM, Poświętne, 17.08.2016 –19.02.2017
prokurator, WSD DW-P, 30.06.2000 – 24.02.2008
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2014