DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Kalinowski Paweł
18 maja 1991 r., Kard. Józef Glemp, AW
29 czerwca
ex universa, WMSD,
wikariusz, Najświętszego SPJ, Skierniewice, Diec. Łowicka, 19.05.1991– 21.06.1992
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Głowno, Diec. Łowicka, 21.06.1992 – 22.06.1993
wikariusz, Św. Michała Arch., Nowy Dwór Mazowiecki, 22.06.1993 – 22.06.1994
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Warszawa-Saska Kępa, 22.06.1994 – 20.06.1997
wikariusz, MB Królowej Polski, Warszawa-Anin, 20.06.1997 –18.06.2001
wikariusz, Najczystszego Serca Maryi, Warszawa-Grochów, 18.06.2001– 03.07.2004
wikariusz, Narodzenia Pańskiego, Warszawa-Witolin, 03.07.2004 – 01.07.2006
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Radzymin, 01.07.2006 – 01.07.2007
wikariusz, NMP Matki Kościoła, Marki, 01.07.2007 – 28.08.2011
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Sulejówek-Miłosna, 28.08.2011– 05.07.2014
proboszcz, Przemienienia Pańskiego, Trawy, od 05.07.2014
inkardynacja, z AW, 24.06.1993