DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Kałęcki Józef
Św. Feliksa de Valois, Guzów, Diec. Łowicka
08 czerwca 1986 r., Kard. Józef Glemp, AW
19 marca
magister, PWTW, teologia duchowości,
wikariusz, NMP Matki Kościoła, Otrębusy, AW, 09.06.1986 –15.06.1989
wikariusz, Św. Krzysztofa, Podkowa Leśna, AW, 15.06.1989 – 21.04.1991
wikariusz, MB Częstochowskiej, Otwock-Świder, 21.04.1991– 22.06.1992
wikariusz, Św. Feliksa z Kantalicjo, Warszawa-Marysin Wawerski, 22.06.1992 – 22.06.1996
wikariusz, MB Królowej Polskich Męczenników, Warszawa-Grochów, 22.06.1996 – 20.06.1997
wikariusz, Świętej Trójcy, Ząbki, 20.06.1997 – 29.06.1999
wikariusz, MB Częstochowskiej, Zielonka, 29.06.1999 –18.06.2002
wikariusz, Św. Włodzimierza, Warszawa-Bródno, 18.06.2002 – 01.07.2006
wikariusz, Imienia NMP, Warszawa-Międzylesie, 01.07.2006 – 25.02.2007
proboszcz, Miłosierdzia Bożego, Rudzienko, 25.02.2007 – 06.07.2013
proboszcz, MB Nieustającej Pomocy, Duczki, 06.07.2013 – 04.02.2016
rezydent, Miłosierdzia Bożego, Ząbki, 04.02.2016 –10.08.2016
proboszcz, Św. Bartłomieja Ap., Janówek, od 10.08.2016
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
kapelan, DPS (Rudzienko), 25.03.2010 – 06.07.2013