DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Jurkiewicz Stanisław
Św. Marcina, Gołuszowice, Diec. Opolska
05 czerwca 1977 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
08 maja
ex universa, WMSD,
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Kałuszyn, 06.06.1977 – 20.05.1978
wikariusz, Świętej Trójcy, Kobyłka, 20.05.1978 – 31.10.1978
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Lubania, Diec. Łowicka, 31.10.1978 –18.06.1979
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela i Św. Stanisława BM, Stanisławów, 18.06.1979 – 20.05.1980
wikariusz, Św. Zygmunta, Słomczyn, AW, 20.05.1980 –15.11.1980
wikariusz, Niepokalanego Poczęcia NMP, Pruszków-Żbików, AW, 15.11.1980 – 24.06.1983
wikariusz, MB Zwycięskiej, Warszawa-Rembertów, 24.06.1983 –13.06.1984
wikariusz, MB Częstochowskiej, Wołomin, 13.06.1984 –15.06.1985
wikariusz, Wniebowstąpienia Pańskiego, Warszawa-Ursynów, AW, 15.06.1985 –16.06.1986
wikariusz, Św. Tomasza Ap., Warszawa-Ursynów, AW, 16.06.1986 – 27.06.1987
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Radzymin, 27.06.1987 –19.12.1989
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Legionowo, 04.12.1990 – 22.06.1994
proboszcz, Przemienienia Pańskiego, Trawy, 22.06.1994 – 20.06.2000
proboszcz, Miłosierdzia Bożego, Józefów k. Radzymina, 20.06.2000 – 29.08.2009
proboszcz, Zwiastowania Pańskiego, Zamienie, od 18.08.2009
urlop zdrowotny, 19.12.1989 – 04.12.1990
podział diecezji, z AW, 25.03.1992