DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Józefczyk Jan
Św. Małgorzaty, Targowiska, A-diec. Przemyska
28 maja 1988 r., Kard. Józef Glemp, AW
24 czerwca
magister inżynier, Uniwersytet Rolniczy (Kraków), 1983
magister, PWTW, teologia moralna, 1988
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Celestynów, 22.06.1988 –19.08.1991
wikariusz, Św. Wita, Karczew, 19.08.1991– 22.06.1994
wikariusz, Św. Michała Arch., Nowy Dwór Mazowiecki, 22.06.1994 – 22.06.1996
wikariusz, Najświętszego SPJ, Warszawa-Falenica, 22.06.1996 – 20.06.2000
wikariusz, Św. Patryka, Warszawa-Gocław, 20.06.2000 – 20.10.2001
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
dekanalny wizytator katechetyczny, Dekanat Rembertowski, 01.09.2000 – 30.06.2001
dziekan, Dekanat Tarchomiński, od 01.07.2009
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2009
kanonik honorowy, Kapituła Konkatedralna, od 23.12.2013