DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Jerzak Mieczysław
28 maja 1992 r., Bp Kazimierz Romaniuk
01 stycznia
magister, PWTW, liturgika,
wikariusz, Świętej Trójcy, Ząbki, 29.05.1992 – 22.06.1995
wikariusz, Św. Stanisława BM, Postoliska, 22.06.1995 – 20.06.1997
wikariusz, Św. Włodzimierza, Warszawa-Bródno, 20.06.1997 – 20.06.2000
wikariusz, MB Anielskiej, Warszawa-Radość, 20.06.2000 – 20.06.2003
wikariusz, Św. Feliksa z Kantalicjo, Warszawa-Marysin Wawerski, 20.06.2003 – 20.06.2008
wikariusz, Św. Marka Ew., Warszawa-Targówek, 20.06.2008 – 01.07.2012
proboszcz, Wniebowzięcia NMP, Strachówka, od 01.07.2012
dekanalny duszpasterz rodzin, Dekanat Jadowski, od 17.02.2016