DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Jędrzejewski Piotr
NMP Matki Miłosierdzia, Warszawa-Stegny, AW
08 czerwca 1986 r., Kard. Józef Glemp, AW
20 września
magister, PWTW, Nowy Testament,
wikariusz, NMP Wspomożenia Wiernych, Zalesie Dolne, AW, 30.06.1986 –15.06.1989
wikariusz, MB Zwycięskiej, Warszawa-Rembertów, 15.06.1989 – 22.06.1995
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Warszawa-Saska Kępa, 22.06.1995 – 20.06.2000
wikariusz, Najczystszego Serca Maryi, Warszawa-Grochów, 20.06.2000 – 28.01.2007
proboszcz, NMP Wspomożycielki Wiernych, Stanisławów Pierwszy, 28.01.2007 – 05.07.2014
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
członek, Zespół Koordynujący Formację Permanentną Duchowieństwa, 21.08.1998 – 30.06.2002
dekanalny wizytator katechetyczny, Dekanat Tarchomiński, 23.09.2007 – 30.06.2010