DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Jasionek Wojciech
24 maja 1997 r., Bp Kazimierz Romaniuk
23 kwietnia
magister, SGH, ekonomia (handel zagraniczny),
licencjat, PWTW, teologia,
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Jadów, 28.06.1997 – 30.06.2000
wikariusz, Chrystusa Króla, Warszawa-Targówek, 30.06.2000 – 30.06.2001
wikariusz, Św. Włodzimierza, Warszawa-Bródno, 30.06.2001– 29.06.2002
wikariusz, MB Królowej Polski, Wołomin, 29.06.2002 – 01.07.2005
wikariusz, Św. Wita, Karczew, 01.07.2005 – 01.07.2006
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Warszawa-Saska Kępa, 01.07.2006 – 01.09.2013
kapelan, DPS im. Matysiaków (Saska Kępa), 01.07.2006 – 01.07.2015