DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Jarzyna Wojciech
22 maja 1993 r., Bp Kazimierz Romaniuk
23 kwietnia
magister, PWTW, historia Kościoła,
wikariusz, Św. Mikołaja, Dobre, 30.06.1993 – 30.06.1994
wikariusz, MB Częstochowskiej, Wołomin, 30.06.1994 – 01.07.1999
wikariusz, MB Królowej Polski, Wołomin, 01.07.1999 – 29.06.2002
wikariusz, Najczystszego Serca Maryi, Warszawa-Grochów, 29.06.2002 – 01.07.2006
wikariusz, MB Królowej Polski, Wołomin, 01.07.2006 – 28.08.2011
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Tłuszcz, 28.08.2011– 01.09.2013
wikariusz, Chrystusa Króla, Warszawa-Targówek, 01.09.2013 – 27.08.2014
wikariusz, Najświętszego SPJ, Warszawa-Falenica, od 27.08.2014