DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Jarzębski Tomasz
29 maja 1999 r., Bp Kazimierz Romaniuk
03 lipca
magister, PWTW, historia Kościoła, 1999
licencjat, PWTW, historia Kościoła, 2002
wikariusz, Św. Wojciecha BM, Wiązowna, 26.06.1999 – 01.07.2003
administrator, Św. Wojciecha BM, Wiązowna, 17.03.2002 – 30.06.2002
wikariusz, MB Częstochowskiej, Józefów, 01.07.2003 – 03.07.2004
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Chotomów, 03.07.2004 – 26.08.2010
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Celestynów, 26.08.2010 – 28.08.2011
wikariusz, Św. Marka Ew., Warszawa-Targówek, od 06.10.2013
członek, Zespół Koordynujący Formację Permanentną Duchowieństwa, od 20.08.2011
administrator, Ośrodek Charytatywno-Opiekuńczy Caritas (Słupno), 28.08.2011– 06.10.2013