DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
† Ks. Jarosz Leonard
Najświętszego SPJ, Skarżysko-Kamienna, Diec. Radomska
07 sierpnia 1955 r., Bp Wacław Majewski, AW
23 lipca 2002 r., Cmentarz parafii Niepokalanego Poczęcia NMP, Skarżysko-Kamienna
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Macieja Ap. i Św. Małgorzaty DM, Bednary, Diec. Łowicka, 28.06.1955 – 20.12.1956
wikariusz, Św. Wawrzyńca DM, Kutno, Diec. Łowicka, 20.12.1956 – 20.06.1960
wikariusz, MB Loretańskiej, Warszawa-Praga, 20.06.1960 – 01.06.1967
proboszcz, Św. Małgorzaty DM, Leoncin, AW, 01.06.1967 – 25.05.1973
proboszcz, Św. Wojciecha BM, Maków, Diec. Łowicka, 25.05.1973 – 29.05.1976
proboszcz, Niepokalanego Poczęcia NMP, Pruszków-Żbików, AW, 29.05.1976 – 31.05.1982
proboszcz, Św. Mikołaja Bp, Bąków, Diec. Łowicka, 31.05.1982 – 27.06.1984
proboszcz, Św. Stanisława Kostki, Okuniew, 27.06.1984 – 22.06.1994
proboszcz, Przemienienia Pańskiego, Sulejówek-Miłosna, 30.06.1994 – 02.03.1998
proboszcz, Św. Anny, Jakubów, 02.03.1998 – 23.07.2002 (†)
dziekan, Dekanat Skierniewicki, 22.05.1973 –15.11.1975
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.1993