DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Jarecki Gerard
Św. Floriana Męczennika, Mogielnica, AW
06 czerwca 1971 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
16 października
ex universa, WMSD,
wikariusz, MB Częstochowskiej, Józefów, 07.06.1971–15.05.1976
wikariusz, Św. Maksymiliana Kolbego, Warszawa-Służewiec, AW, 15.05.1976 –10.06.1983
wikariusz, Św. Wawrzyńca, Warszawa-Wola, AW, 10.06.1983 –15.06.1985
wikariusz, Dzieciątka Jezus, Warszawa-Żoliborz, AW, 15.06.1985 –10.06.1987
proboszcz, Św. Kazimierza Królewicza, Radziejowice, Diec. Łowicka, 10.06.1987 –19.08.1991
proboszcz, Świętej Rodziny, Warszawa-Zacisze, 19.08.1991–15.09.1995
rezydent, MB Anielskiej, Warszawa-Radość, 15.09.1995 – 20.06.1997
proboszcz, Św. Stanisława BM, Nowe Załubice, 20.06.1997 –18.06.2002
proboszcz, Wniebowzięcia NMP, Kamieńczyk, 18.06.2002 – 22.06.2005
mieszkający na terenie, MB Królowej Polski, Otwock-Kresy, od 22.06.2005
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
dekanalny ojciec duchowny, Dekanat Radzymiński, 01.09.1997 –18.06.2002
urlop zdrowotny, od 22.06.2005