DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Jankowski Eugeniusz
24 czerwca 1973 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
30 grudnia
magister, UKSW, teologia pastoralna, 2002
licencjat, UKSW, teologia pastoralna, 2002
doktor, UKSW, teologia pastoralna, 2003
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Lubania, Diec. Łowicka, 25.06.1973 – 25.06.1974
wikariusz, NMP Matki Kościoła, Sulejówek, 25.06.1974 –15.10.1974
wikariusz, Świętej Trójcy, Kołbiel, 15.10.1974 – 23.06.1976
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Sulejówek-Miłosna, 23.06.1976 – 24.06.1977
wikariusz, Świętej Trójcy, Ząbki, 24.06.1977 – 25.06.1979
wikariusz, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno, 25.06.1979 – 22.06.1982
wikariusz, Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Warszawa-Włochy, AW, 22.06.1982 – 21.06.1983
wikariusz, Zwiastowania Pańskiego, Warszawa-Rakowiec, AW, 21.06.1983 – 26.06.1986
wikariusz, Wniebowstąpienia Pańskiego, Warszawa-Ursynów, AW, 26.06.1986 – 20.06.1988
wikariusz, MB Wspomożycielki Wiernych, Warszawa-Chomiczówka, AW, 20.06.1988 – 21.08.1991
proboszcz, NMP Królowej Pokoju, Kiciny, 22.08.1991– 01.05.1995
proboszcz, Świętej Trójcy, Sulejów, 01.05.1995 – 29.06.2002
proboszcz, Św. Jerzego Męczennika, Zielonka-Bankowa, 29.06.2002 – 30.10.2006
proboszcz, MB Nieustającej Pomocy, Guzew, 30.10.2006 – 07.12.2008
proboszcz, Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Mrozy, 07.12.2008 – 06.07.2013
rezydent, MB Królowej Polski, Warszawa-Anin, 06.07.2013 – 26.08.2016
rezydent, Wniebowzięcia NMP, Celestynów, od 26.08.2016
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
diecezjalny duszpasterz kolejarzy, od 07.12.2008