DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Janicki Marek
Podwyższenia Krzyża Świętego, Warszawa-Jelonki, AW
24 maja 1964 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
25 kwietnia
magister, UKSW, teologia dogmatyczna,
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Wieliszew, 25.05.1964 – 01.06.1967
wikariusz, Św. Izydora, Marki, 01.06.1967 –10.06.1968
wikariusz, Św. Jozafata, Warszawa-Powązki, AW, 10.06.1968 – 21.04.1975
proboszcz, Przemienienia Pańskiego, Wieliszew, 21.04.1975 – 29.08.2009
rezydent, Miłosierdzia Bożego, Ząbki, 29.08.2009 –15.04.2015
diecezjalny duszpasterz kobiet, AW, 1978 –1992
wicedziekan, Dekanat Legionowski, 01.05.1987 – 29.08.2009
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
mieszkaniec, DKE Łomianki, od 15.04.2015
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.1993