DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Jackowski Krzysztof Edward
Św. Jana Chrzciciela, Mszczonów, Diec. Łowicka
06 czerwca 1971 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
25 lipca
magister, PWTW, teologia,
wikariusz, Św. Anny, Długa Kościelna, 07.06.1971–10.06.1972
wikariusz, Świętej Trójcy, Ząbki, 10.06.1972 – 20.06.1975
wikariusz, MB Anielskiej, Warszawa-Radość, 20.06.1975 –15.05.1976
wikariusz, Św. Anny, Grodzisk Mazowiecki, AW, 15.05.1976 – 06.06.1979
wikariusz, Św. Zygmunta, Warszawa-Bielany, AW, 06.06.1979 –10.06.1983
wikariusz, Chrystusa Króla, Warszawa-Targówek, 10.06.1983 –18.06.1984
wikariusz, Opatrzności Bożej, Warszawa-Rakowiec, AW, 18.06.1984 – 04.07.1985
wikariusz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 04.07.1985 – 27.11.1987, ze skierowaniem do tworzenia parafii na osiedlu „Kinowa”
administrator, MB Królowej Polskich Męczenników, Warszawa-Grochów, 27.11.1987 –15.03.1988
proboszcz, MB Królowej Polskich Męczenników, Warszawa-Grochów, od 15.03.1988, organizator parafii, budowniczy kościoła, szkoły katechetycznej i plebanii
kapelan, Państwowa Straż Pożarna, od 1992
kapelan, Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP, od 1992
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
członek z nominacji, Rada Kapłańska, 27.06.1997 – 28.06.2002
członek, Kolegium Konsultorów, 27.06.1997 – 28.06.2002
kanonik honorowy, Kapituła Katedralna, od 24.12.1992
Kapelan honorowy Jego Świątobliwości, 15.09.2011