DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Jabłonowski Włodzimierz
Św. Michała Arch., Płonka Kościelna, Diec. Łomżyńska
25 czerwca 1961 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
16 stycznia
studia, UKSW, teologia dogmatyczna
studia, Instytut Muzyki Sakralnej im. Św. Piusa X (Anin), muzyka sakralna
wikariusz, Św. Mikołaja Bp, Grójec, AW, 25.06.1961– 25.06.1963
proboszcz, MB Królowej Polski, Otwock-Kresy, 24.06.1972 – 01.07.2012, organizator parafii, budowniczy kościoła i plebanii
kapelan, Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi (Anin), 25.06.1963 – 01.06.1967
wicedziekan, Dekanat Karczewski, 05.10.1984 – 06.08.1985
dziekan, Dekanat Karczewski, 06.08.1985 – 01.05.1987
wicedziekan, Dekanat Otwocki, 01.05.1987 – 24.06.1992
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
dziekan, Dekanat Otwock-Kresy, 24.06.1992 – 01.07.2009
przewodniczący, Komisja Organistowska, 29.10.1992 – 01.09.2001
mieszkaniec, DKE w Otwocku, od 01.07.2012
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, AW, 29.11.1980
kanonik honorowy, Kapituła Katedralna, 24.12.1992 – 2012
kanonik emerytowany, Kapituła Katedralna, od 2012