DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Jabłecki Tadeusz
27 maja 1979 r., Bp Jerzy Modzelewski, AW
28 października
magister, PWTW, katechetyka,
wikariusz, Św. Bartłomieja Ap., Domaniewice, Diec. Łowicka, 28.05.1979 – 25.05.1981
wikariusz, Św. Mikołaja Bp, Warka, AW, 25.05.1981–10.06.1983
wikariusz, Św. Anny, Grodzisk Mazowiecki, AW, 10.06.1983 –13.06.1984
wikariusz, Św. Macieja Ap., Bełchów, Diec. Łowicka, 13.06.1984 –15.06.1988
wikariusz, Świętej Trójcy, Kobyłka, 15.06.1988 –19.08.1991
wikariusz, Św. Michała Arch., Nowy Dwór Mazowiecki, 19.08.1991– 25.04.1995
proboszcz, NMP Królowej Pokoju, Kiciny, 25.04.1995 – 09.06.2007
proboszcz, Zwiastowania Pańskiego, Zamienie, 09.06.2007 –18.08.2009
podział diecezji, z AW, 25.03.1992