DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Hodyna Robert Zbigniew
15 czerwca 2002 r., Bp Kazimierz Romaniuk
17 kwietnia
magister, PWTW, teologia moralna,
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Sulejówek-Miłosna, 29.06.2002 – 01.07.2006
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Legionowo, 01.07.2006 – 29.08.2010
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Warszawa-Saska Kępa, 29.08.2010 – 27.08.2014
wikariusz, Chrystusa Króla, Warszawa-Targówek, od 27.08.2014