DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
† Ks. Gwiazdowski Stefan
MB Dobrej Rady, Zgierz, A-diec. Łódzka
08 grudnia 1956 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
15 grudnia 2008 r., Cmentarz parafii MB Dobrej Rady, Zgierz
studia, Uniwersytet Łódzki, polonistyka, 01.10.1947 – 30.06.1952
magister, Uniwersytet Łódzki, filologia polska, 13.09.1952
wikariusz, MB Anielskiej, Warszawa-Radość, 31.12.1956 – 09.08.1958
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela, Warszawa-Stare Miasto, AW, 09.08.1958 – 07.06.1962
proboszcz, MB Loretańskiej, Warszawa-Praga, 25.02.1977 – 22.06.1994
rezydent, MB Loretańskiej, Warszawa-Praga, 22.06.1994 –15.12.2008 (†)
prefekt, WMSD, 07.06.1962 – 08.08.1964
rektor, Kościół pw. Niepokalanego Poczęcia NMP, Warszawa-Bielany, 08.08.1964 – 25.02.1977
wicedziekan, Dekanat Praga-Północ, 22.10.1977 – 01.05.1987
członek, Redakcja Mszy Św. w Polskim Radio, 19.09.1980 –15.12.2008 (†)
wicedziekan, Dekanat Praski, 01.05.1987 –13.10.1992
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
kapelan, Północno-Praski Oddział Związku Inwalidów Wojennych, 16.05.1998 –15.12.2008 (†)
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, AW, 22.10.1977