DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Guzowski Ryszard
Św. Karola Boromeusza, Żyrardów, Diec. Łowicka
26 maja 1963 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
03 kwietnia
magister, KUL, homiletyka,
wikariusz, MB Anielskiej, Konstancin-Jeziorna-Skolimów, AW, 26.05.1963 – 22.06.1964
wikariusz, MB Częstochowskiej, Wołomin, 22.06.1964 –10.06.1972
wikariusz, Dzieciątka Jezus, Warszawa-Żoliborz, AW, 10.06.1972 – 08.06.1974
wikariusz, Św. Józefa Oblubieńca NMP, Warszawa-Koło, AW, 08.06.1974 – 25.08.1979
wikariusz, Najczystszego Serca Maryi, Warszawa-Grochów, 25.08.1979 – 31.05.1982
wikariusz, Św. Franciszka z Asyżu, Warszawa-Okęcie, AW, 31.05.1982 –15.02.1983
proboszcz, Świętej Trójcy, Lutkówka, Diec. Łowicka, 15.02.1983 –15.06.1988
proboszcz, Świętej Trójcy, Kołbiel, 15.06.1988 –17.06.2006
proboszcz, Św. Michała Arch., Warszawa-Grodzisk, 17.06.2006 – 05.07.2009
proboszcz, Św. Maksymiliana Kolbego, Józefów-Błota, 05.07.2009 – 22.08.2011
mieszkający na terenie, Św. Karola Boromeusza, Żyrardów, Diec. Łowicka, od 28.08.2011
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 20.04.1998