DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Gugała Dariusz
Św. Stanisława BM, Sobików, AW
28 maja 1987 r., Kard. Józef Glemp, AW
19 grudnia
magister, PWTW, teologia moralna,
wikariusz, Niepokalanego Serca Maryi, Otwock-Śródborów, 29.05.1987 –15.06.1988
wikariusz, MB Królowej Polski, Jabłonna, 15.06.1988 –15.06.1989
wikariusz, Św. Edwarda, Pruszków-Tworki, AW, 15.06.1989 –14.08.1990
wikariusz, MB Królowej Polski, Wołomin, 14.08.1990 – 22.06.1995
wikariusz, Św. Izydora, Marki, 22.06.1995 – 24.06.1999
wikariusz, Św. Michała Arch., Nowy Dwór Mazowiecki, 24.06.1999 –18.06.2002
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Ząbki, 18.06.2002 – 20.06.2003
wikariusz, Św. Izydora, Marki, 20.06.2003 – 29.06.2004
proboszcz, NMP Matki Kościoła, Marki, od 29.06.2004
podział diecezji, z AW, 25.03.1992