DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Grzegrzułka Marek
05 czerwca 2004 r., Bp Kazimierz Romaniuk
25 kwietnia
magister, PWTW, teologia duchowości,
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Kamieńczyk, 26.06.2004 –19.02.2005
wikariusz, Św. Józefa Oblubieńca NMP, Legionowo, (DW-P, Ordynariat Polowy WP), 19.02.2005 – 02.02.2007
wikariusz, MB Częstochowskiej, Wołomin, 01.10.2007 – 26.08.2012
wikariusz, Najświętszego SPJ, Warszawa-Falenica, 26.08.2012 – 27.08.2014
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Duczki, 27.08.2014 – 04.02.2016
wikariusz, Św. Marii Magdaleny, Warszawa-Ugory, od 04.02.2016
urlop, 02.02.2007 – 01.10.2007