DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Grygier Janusz
Miłosierdzia Bożego, Ożarów Mazowiecki, AW
Miłosierdzia Bożego, Ożarów Mazowiecki, AW
02 czerwca 1985 r., Kard. Józef Glemp, AW
21 listopada
ex universa, WMSD,
wikariusz, MB Częstochowskiej, Józefów, 03.06.1985 –10.06.1987
wikariusz, Opatrzności Bożej, Warszawa-Wesoła, 10.06.1987 –15.06.1988
wikariusz, Św. Floriana, Brwinów, AW, 15.06.1988 –19.08.1991
wikariusz, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno, 19.08.1991– 22.06.1992
wikariusz, MB Częstochowskiej, Wołomin, 22.06.1992 – 22.06.1994
wikariusz, Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki, 22.06.1994 – 22.06.1996
wikariusz, MB Częstochowskiej, Zielonka, 22.06.1996 – 20.06.2000
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Radzymin, 20.06.2000 – 20.06.2003
proboszcz, Miłosierdzia Bożego, Mostówka, od 20.06.2003
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
moderator diecezjalny, Domowy Kościół Ruchu Światło-Życie, 03.09.1999 – 2004
administrator, Ośrodek Charytatywno-Opiekuńczy Caritas (Urle), 16.11.2004 – 2009
egzorcysta, od 11.06.2009