DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Gryciuk Jan
Przemienienia Pańskiego, Malowa Góra, Diec. Siedlecka
04 czerwca 1967 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
24 czerwca
doktor, KUL, socjologia religii,
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Zduny, Diec. Łowicka, 05.06.1967 –10.06.1968
wikariusz, Św. Mikołaja BM, Tarczyn, AW, 10.06.1968 – 02.06.1969
wikariusz, Św. Floriana Męczennika, Mogielnica, AW, 02.06.1969 –10.06.1970
wikariusz, Św. Krzysztofa, Podkowa Leśna, AW, 10.06.1970 – 01.06.1971
wikariusz, Najświętszego SPJ, Warszawa-Falenica, 01.06.1971– 09.12.1974
wikariusz, MB Anielskiej, Konstancin-Jeziorna-Skolimów, AW, 09.12.1974 –15.05.1976
wikariusz, Św. Franciszka z Asyżu, Warszawa-Okęcie, AW, 15.05.1976 – 08.07.1983
proboszcz, Przemienienia Pańskiego, Tłuszcz, 08.07.1983 – 24.06.1999
mieszkający na terenie, Przemienienia Pańskiego, Tłuszcz, od 24.06.1999
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
urlop zdrowotny, od 24.06.1999
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 23.12.1995